XXVI Niedziela Zwykła 1.10.2023

1. Rozpoczynamy miesiąc październik. Msze św. w dzień zwykły będą o godz. 17.00. Październik to miesiąc modlitwy różańcowej. Codziennie Różaniec po Mszy św. o godz: 17:00. W niedzielę różaniec po Mszy św. o godz. 11.30. Zachęcamy wszystkich Parafian do licznego udziału w codziennej Mszy św. i w nabożeństwie różańcowym. Dzieci mogą wziąć od jutra plansze i zbierać codziennie (oprócz niedziel) obrazki różańcowe.

2. Dziś  I niedz. miesiąca - adoracja Najśw. Sakramentu i Różaniec po Mszy św. o godz. 11.30.  Intencje modlitewne dla członków Żywego i Nieustającego Różańca Diecezji Drohiczyńskiej (od 10.2023- 3.2024r.) znajdują się w gablocie i na stoliku przy wyjściu z kościoła

3. Wręczenie różańców dzieciom przygotowującym się do I Komunii św. odbędzie się w niedzielę 8.10. na Mszy św. o godz. 11:30. Będzie ono połączone z miesięcznym spotkaniem formacyjnym.

4. W tym tygodniu:

- I czwartek miesiąca, po Mszy św. o godz. 17:00 wystawienie Najśw. Sakramentu, różaniec i modlitwy o powołania kapłańskie i zakonne.

- I piątek miesiąca, po Mszy św. o godz. 17:00 wystawienie Najśw. Sakramentu, różaniec i Nabożeństwo do Serca Jezusa.

- I sobota miesiąca. Nabożeństwo do MB Miedzeńskiej. Kolejne z cyklu miedzeńskich nabożeństw różańcowych. Tytułem modlitwy będzie kolejne błogosławieństwo: „Błogosławieni, którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi”. Początek modlitwy o godz. 17.00. przy kaplicy Objawienia Maryi, później procesja różańcowa do Sanktuarium, gdzie będzie adoracja Najświętszego Sakr. i możliwość spowiedzi. Na zakończenie będzie sprawowana Msza św. w intencjach obecnych na nabożeństwie i tych złożonych do skrzynki przy wyjściu z kościoła. ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W TEJ MODLITWIE.

5. Dziękuję wszystkim zaangażowanym ze Wspólnoty Przyjaciół Oblubieńca we wczorajsze spotkanie w naszym Sanktuarium diecezjalnej Wspólnoty pod przewodnictwem Ks. Bpa Piotra Sawczuka. Przyjęliśmy ok. 100 Osób Gości. Bóg zapłać.

6. W tym tygodniu w poniedziałek obchodzimy wspomnienie św. Aniołów Stróżów, w środę świętego Franciszka z Asyżu, w czwartek wspominamy św. Faustynę Kowalską a w sobotę Najświętszą Maryję Pannę Różańca Świętego.

7. Dziękujemy za dzisiejsze ofiary na tacę przeznaczone na dzieła charytatywne Caritas. Dziękujemy za anonimową ofiarę na kościół z Orzeszówki - 500 zł. Zauważmy i weźmy tygodnik "Niedziela".

Powiatowy Bank Spółdzielczy
w Sokołowie Podlaskim