XII Niedziela Zwykła 23.06.2024r.

1. W sobotę 22.06. od godz. 9.30. do godz. 10.30. nasza Parafia była zaproszona do czuwania przy relikwiach Błogosławionej Rodziny Ulmów do węgrowskiej Bazyliki. Dziękujemy wspólnocie Przyjaciół Oblubieńca za prowadzenie i uczestniczenie w tym spotkaniu oraz pozostałym Parafianom za obecność i modlitwę.

2. Kontynuujemy po Mszy św. o godz. 18.00. podczas Nabożeństwa Czerwcowego i Nowenny do Ducha Św. bezpośrednie przygotowanie do Sakramentu Bierzmowania, który młodzież naszej parafii przyjmie w niedzielę 30.06. podczas Mszy świętej o godz. 11. 30. Będzie to również kolejna rocznica koronacji obrazu MB Miedzeńskiej.

3. Dziś na Mszy św. o godz. 11.30. przeżywać będziemy rocznicę I Komunii św. Dziękuję wszystkim zaangażowanym na czele z Ks. Krzysztofem w przygotowanie tej Uroczystości.

4. Jutro 24.06.przypada Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela..

5. 29.06. w sobotę przypada Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Taca jest przeznaczona do dyspozycji Stolicy Apostolskiej. Jest to dzień imienin Biskupa Drohiczyńskiego Piotra Sawczuka - w modlitwie polecajmy Bogu Dostojnego Solenizanta. Jest to także dzień imienin naszego Pana Organisty. Życzymy Panu Piotrowi Opieki MB Miedzeńskiej i św. Cecylii. Niech posługa Kościołowi daje radość i pozwala rozwijać zdolności.

6. W tym tygodniu została w naszym kościele założona nowa linia nagłośnienia. Dokończenie prac, czyli założenie głośników i wymiana wzmacniacza i mikrofony nastąpi po remoncie kościoła. Szacunkowy koszt to ok. 45 tys. zł.

7. Rozpoczęły się wakacje. Gdziekolwiek będziemy je spędzać , pamiętajmy o codziennej modlitwie i niedzielnej Mszy Świętej. Starajmy się mądrze z wykorzystać ten czas, niech nie będzie on pozbawiony obecności Boga. Wszystkim rozpoczynającym urlopy i wakacje życzymy udanego, bezpiecznego wypoczynku i wielu pięknych przeżyć.

8. W tym tygodniu z naszej Wspólnoty Parafialnej odszedł do Wieczności śp. Tadeusz Rusjan. Niech Pan przyjmie Jego duszę do chwały Zbawionych.

9. Dziękujemy za dzisiejsze ofiary na tacę, zauważmy i weźmy do poczytania tygodnik "Niedziela".

Najnowsze zdjęcie

Msze Święte

Niedziele i święta:
900, 1130, 1700
1015 - kaplica w Wólce Miedzyńskiej
1430 - kaplica w Międzylesiu
 
Dni powszednie:
700, 1700,
(700, 1800
w sezonie wiosenno-letnim).

Kontakt

Parafia Rzymskokatolicka
p.w. Zwiastowania NMP
 
ul. Kościelna 1
07-106 Miedzna
tel.: +48 25 691 83 47

Konto bankowe

Powiatowy Bank Spółdzielczy
w Sokołowie Podlaskim
o/Miedzna:
 
53 9221 0000 0039 1456
3000 0010
Copyright © Parafia ZNMP w Miedznie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Oparte o Joomla!, Afterburner i JoomGallery.