Pożegnanie na wesoło!

Wesołe śpiewy, gra w piłkę, ognisko i rozmowy - właśnie w takiej pogodnej atmosferze przebiegło pożegnalne spotkanie księdza Bartosza Ojdany z dziećmi i młodzieżą miedzeńską. Odbyło się wieczorem na terenie plebanii 18 sierpnia w czwartek, brały w nim udział różne grupy, jak LSO, KSM oraz schola. Nie zabrakło również OSP Miedzna, od której Ksiądz otrzymał prezent pożegnalny w postaci pluszaka.


Trudno wyobrazić sobie wesołe pożegnania, to jednak odbyło się do wtóru całej gamy aktywności: gry w zbijaka, piłki nożnej czy też badmintona, bez miejsca na nudę. Przy długich stołach toczyły się ożywione rozmowy, nad ogniskiem piekły się kiełbaski. Schola parafialna raz jeszcze zaśpiewała Księdzu pieśń "Dziękuję".
Bo przecież - mówimy sobie "Do widzenia" zamiast "Żegnaj".

Dziękujemy Księdzu za te wspólne trzy lata - za posługę kapłańską, za uśmiech, pomysły i energię. Ten czas minął szybko, stał się jednak źródłem wielu inspiracji i radosnych wspomnień. Dziękujemy za wyjazdy, mecze, spotkania i rozmowy. Mamy nadzieję, że będzie Ksiądz chętnie wracał w te strony - na wspólne rowery i inne aktywności!


Życzymy zdrowia, pomyślności, wielu Bożych łask i opieki Matki Bożej Miedzeńskiej, a także aby nigdy nie tracił Ksiądz swojej pogody ducha. Niech kolejne lata umacniają Księdza na pięknej drodze kapłaństwa. Zapewniamy o modlitwie. Wszystkiego dobrego, Szczęść Boże!

 

Tekst: Dzieci i młodzież miedzeńskiej parafii.

 

 

 

  

 

  

  

  

 

 

...

Najnowsze zdjęcie

Msze Święte

Niedziele i święta:
900, 1130, 1700
1015 - kaplica w Wólce Miedzyńskiej
1430 - kaplica w Międzylesiu
 
Dni powszednie:
700, 1700,
(700, 1800
w sezonie wiosenno-letnim).

Kontakt

Parafia Rzymskokatolicka
p.w. Zwiastowania NMP
 
ul. Kościelna 1
07-106 Miedzna
tel.: +48 25 691 83 47

Konto bankowe

Powiatowy Bank Spółdzielczy
w Sokołowie Podlaskim
o/Miedzna:
 
53 9221 0000 0039 1456
3000 0010
Copyright © Parafia ZNMP w Miedznie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Oparte o Joomla!, Afterburner i JoomGallery.