Pożegnanie Księdza Bartosza

 

Wszystko w życiu ma swój początek i koniec…

Dzisiejsza niedziela nie była zwykłą niedzielą w Miedzeńskim Sanktuarium.Podczas wszystkich Mszy Świętych żegnaliśmy ks. Wikariusza Bartosza Ojdanę, który kończył posługę duszpasterską w naszej parafii, by od 26.08. rozpocząć pracę w Siemiatyczach. Był z nami przez trzy lata, zaskarbiając sobie w tym czasie sympatię parafian. Dał się poznać jako człowiek sympatyczny, wrażliwy i wyrozumiały, wspaniały kapłan i dobry człowiek. Ksiądz Bartosz głosił dzisiaj swoje ostatnie kazania. Po nich zwracał się do Księdza Proboszcza i do parafian, dziękując za czas posługi w naszej parafii i prosząc o pamięć oraz modlitwę w Jego intencji.

Następnie Ksiądz Proboszcz Jarosław Górski, przedstawiciele dzieci, scholi, ministrantów, młodzieży i wszystkich wspólnot działających w naszej parafii w ciepłych słowach pożegnali i podziękowali księdzu Bartoszowi za pełne pobożności, dobroci i radości posługiwanie, za ciepły uśmiech i serdeczność, za poświęcanie wiele uwagi dzieciom i młodzieży.  Były kwiaty, prezenty i łzy wzruszenia.

 

Niestety przyszło nam się pożegnać…

Życzymy, Ci Księże Bartoszu, aby w dalszej drodze Twojego kapłańskiego posługiwania towarzyszyła Ci Łaska Boża i moc Ducha Świętego,

abyś, dzięki tej Mocy miał siłę do pokonywania wszelkich trudności i nigdy nie przestawał cieszyć się życiem i napotkanymi ludźmi,

aby nowa wspólnota pozwalała dalej rozwijać Twoje Kapłaństwo i służbę Kościołowi.

Schola parafialna ,,Dzieci Maryi" podziękowała piękną pieśnią - ,,Dziękuję"

https://www.youtube.com/watch?v=Llyi1WHXwCk

Najnowsze zdjęcie

Msze Święte

Niedziele i święta:
900, 1130, 1700
1015 - kaplica w Wólce Miedzyńskiej
1430 - kaplica w Międzylesiu
 
Dni powszednie:
700, 1700,
(700, 1800
w sezonie wiosenno-letnim).

Kontakt

Parafia Rzymskokatolicka
p.w. Zwiastowania NMP
 
ul. Kościelna 1
07-106 Miedzna
tel.: +48 25 691 83 47

Konto bankowe

Powiatowy Bank Spółdzielczy
w Sokołowie Podlaskim
o/Miedzna:
 
53 9221 0000 0039 1456
3000 0010
Copyright © Parafia ZNMP w Miedznie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Oparte o Joomla!, Afterburner i JoomGallery.