Powołanie nowego zarządu w Katolickim Stowarzyszeniu Młodzieży Oddział Miedzna

Święta Bożego Narodzenia to radość z przyjścia Boga na ziemię w ludzkiej postaci. To szczególny moment doświadczenia miłości Boga, oraz niezwykłych spotkań z najbliższymi. To także czas, budowania wiary i wspólnoty dla członków Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży Odział Miedzna.Tradycją naszego oddziału jest organizowanie wigilii, która miała miejsce 20 grudnia 2015 roku w zabytkowym domu pielgrzyma. Asystent oddziału, Ks. Krzysztof Rzepczyńki powitał zaproszonych gości – ks. Proboszcza kan. Andrzeja Oleszczuka, alumna Adama Ołtuska, podziękował za przygotowane dania wigilijne, wyjaśnił symbole związane z Bożym Narodzeniem, poprowadził modlitwę i śpiew kolęd. Po modlitwie, odczytaniu Pisma Świętego i złożeniu sobie życzeń zasiedliśmy do stołu wigilijnego.

 

Wieczór ten był wyjątkowy dla nas jeszcze z jednego powodu, w obecności ks. Proboszcza – dokonaliśmy wyboru nowego zarządu naszego oddziału. To już trzeci skład w historii KSM Miedzna. Nowym Prezesem został Kacper Dybowski, jego zastępcą Natalia Kaniuk, skarbnikiem Magda Borkowska, sekretarzem Kinga Walicka, zastępcą sekretarza Patrycja Murawska.

Podziękowaliśmy także ustępującemu zarządowi a w szczególny sposób Marlenie Dybowskiej, która do tej pory była prezesem i poświęciła wiele czasu na rzecz naszego oddziału, przeprowadziła wiele akcji, wykazywała się inicjatywą i zdolnościami organizacyjnymi.

Pierwszą akcją podjętą przez nowe władze było kolędowanie na terenie naszej parafii. Nowemu zarządowi życzymy wiele pomysłów, zapału do pracy i satysfakcji z podjętych działań.

Członkowie KSM Oddział Miedzna

Najnowsze zdjęcie

Msze Święte

Niedziele i święta:
900, 1130, 1700
1015 - kaplica w Wólce Miedzyńskiej
1430 - kaplica w Międzylesiu
 
Dni powszednie:
700, 1700,
(700, 1800
w sezonie wiosenno-letnim).

Kontakt

Parafia Rzymskokatolicka
p.w. Zwiastowania NMP
 
ul. Kościelna 1
07-106 Miedzna
tel.: +48 25 691 83 47

Konto bankowe

Powiatowy Bank Spółdzielczy
w Sokołowie Podlaskim
o/Miedzna:
 
53 9221 0000 0039 1456
3000 0010
Copyright © Parafia ZNMP w Miedznie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Oparte o Joomla!, Afterburner i JoomGallery.