Parafialne dożynki 2012
W niedzielę 2 września 2012 składaliśmy w naszej parafii dziękczynienie za plony. Z poszczególnych miejscowości zostały przyniesione wieńce, które były poświęcone na uroczystej liturgii sprawowanej przez ks. kan. Andrzeja Oleszczuka o godzinie 9.00. Po Mszy św. wszyscy dzieliliśmy się chlebem przyniesionym w darze.


