XXXIII Niedziela Zwykła - 14 XI 2021

1. Dzisiaj Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. W tym roku modlitwą i ofiarą pomagamy chrześcijanom w Libanie. Po Mszach Św. zbiórka ofiar do puszek na ten cel.

 

2. Bóg zapłać ks. diakonowi Mateuszowi Krasowskiemu z naszego WSD w Drohiczynie za wspólną modlitwę, obecność i wygłoszone świadectwo. Bóg zapłać Wam Siostry i Bracia za ofiary złożone na tacę, wpierające tę uczelnię. Rozprowadzamy kalendarz na 2022 r. przygotowany przez kleryków WSD – cena 5 zł.

 

3. Przyszła niedziela to ostatnia niedziela roku liturgicznego i Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Po Mszy św. o godz. 11.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i akt poświęcenia się Najśw. Sercu Pana Jezusa.

 

4. Dzisiaj zapraszamy o godz. 18.00. do miedzeńskiej biblioteki na koncert            pt.” życie dla ŻYCIA”. Tematem będzie refleksja nad przemijaniem życia ziemskiego dla Życia Wiecznego. Koncert poprowadzą muzycy i osoby śpiewające z naszej parafii. Zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu.

 

5. Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży z naszej parafii dzisiaj przed kościołem organizuje kiermasz domowych ciast. Dochód ze sprzedaży przeznaczony będzie na młodzieżowe adwentowe rekolekcje w których udział weźmie młodzież z naszej parafii oraz na wakacyjny wyjazd. Zachęcamy do włączenia się w tę akcję.

 

6. Wypominkowy różaniec i czytanie kartek codziennie po Mszy św. o godz.17.00. Kolejność czytania kartek wypominkowych:

Poniedziałek - Tchórzowa i Wrotnów,

Wtorek - Orzeszówka i Poszewka,

Środa - Wrzoski i Wola Orzeszowska,

Czwartek - Żeleźniki,

Piątek - I cz. Miedzny,

Sobota - II cz. Miedzny i kartki z poza parafii.

W kaplicach czytanie wypominek w niedzielę po Mszach św

 

7. Zauważmy i weźmy tygodnik "Niedziela". Bóg zapłać za ofiary złożone dziś na tacę. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na rzecz migrantów z granicy polsko-białoruskiej.

Najnowsze zdjęcie

Msze Święte

Niedziele i święta:
900, 1130, 1700
1015 - kaplica w Wólce Miedzyńskiej
1430 - kaplica w Międzylesiu
 
Dni powszednie:
700, 1700,
(700, 1800
w sezonie wiosenno-letnim).

Kontakt

Parafia Rzymskokatolicka
p.w. Zwiastowania NMP
 
ul. Kościelna 1
07-106 Miedzna
tel.: +48 25 691 83 47

Konto bankowe

Powiatowy Bank Spółdzielczy
w Sokołowie Podlaskim
o/Miedzna:
 
53 9221 0000 0039 1456
3000 0010
Copyright © Parafia ZNMP w Miedznie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Oparte o Joomla!, Afterburner i JoomGallery.