ŚWIĘTEGO SZCZEPANA - 26 grudnia 2016

1. Dziękuję Księdzu Mateuszowi za pomoc i posługę sakramentalną w naszej parafii.
  2. Po Mszach świętych zbiórka ofiar do puszek na rzec Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.
  3. W piątek 30 grudnia - świętej Rodziny z Nazaretu, tego dnia Msze święte o godzinach 9:00 i 17:00, zachęcam do udziału w nich całymi rodzinami prosząc o łaski i błogosławieństwo dla swoich najbliższych, tego dnia będziemy mieć specjalnego gościa, na ten dzień jest udzielona dyspensa i można spożywać pokarmy mięsne.
  4. W sobotę 7 stycznia w węgrowskim klasztorze będzie miała miejsce inauguracja trzeciej edycji Uniwersytetu Rodziny Diecezji Drohiczyńskiej. Uroczystość rozpocznie się Mszą świętą o godzinie 10:00, której będzie przewodniczyć Biskup Romuald Kamiński. Następnie będzie miał miejsce wykład inauguracyjny pt.: „Dojrzałość osobowości drogą do szczęścia małżeńskiego”. Zachęcam do udziału w tym wydarzeniu. Na stoliku na końcu kościoła znajdują się do zabrania ulotki z bardziej szczegółowymi informacjami i karty zgłoszeniowe, które można po wypełnieniu składać w zakrystii.

Ks. Piotr Karwowski