IV Niedziala Wielkiego Postu - 31 III 2019

1. Dziękujemy ks. Robertowi Grzybowskiemu za wygłoszenie nam nauk rekolekcyjnych. Ich treści pozwolą nam łatwiej odnajdywać drogę do przyjaźni i wiary w Boga, w Kościół i drugiego człowieka. Wam Bracia i Siostry Bóg zapłać za obecność, za ofiary składane na tacę w czasie rekolekcji i te dziś, przeznaczone do dyspozycji Ks. Rekolekcjonisty. Dziękujemy Dyrekcji, Nauczycielom i Katechetom naszych Szkół zaangażowanym w przyprowadzenie i przygotowanie dzieci i młodzieży do uczestnictwa w rekolekcjach. Dziękujemy Scholi dziecięcej i Wspólnocie Przyjaciół Oblubieńca za włączenie i pomoc w rekolekcjach.

2. Dziś oprawę Mszy św. o godz. 11.30. przygotował chór kameralny KOE z Sokołowa Podlaskiego. Po Mszy św. wysłuchamy koncertu pieśni pasyjnych.

3. Rozprowadzamy przed kościołem baranki CARITAS - 5 zł - jako pomoc najuboższym.

4. Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie na najpiękniejszą, wykonaną własnoręcznie palmę. W konkursie mogą wziąć udział dzieci, młodzież oraz dorośli ; nie ma ograniczeń wiekowych. Palmy przynosimy do kościoła w Niedzielę Palmową na Mszę Świętą o godz. 9:00. Po Mszy św. komisja rozstrzygnie konkurs. Palmy będą oceniane w dwóch kategoriach: wybierzemy najwyższą palmę, a następnie trzy najpiękniejsze palmy. Zwycięzcy otrzymają nagrody.

5.Pani sołtys Miedzny Ewa Drużba i Pan Zbigniew Gmiter zbierający pomoc dla Pana Dariusza Filipowskiego - za naszym pośrednictwem - dziękują wszystkim Mieszkańcom Miedzny, którzy włączyli się w tę akcję.

6. Tradycją naszej parafii jest zbiórka ofiar na kwiaty do Grobu Pańskiego. Bóg zapłać ofiarodawcom i zbierającym ofiary na kwiaty.

7. W tym tygodniu:

- I czwartek miesiąca, po Mszy św. o 18.00. wystawienie Najśw. Sakramentu i modlitwy o powołania kapłańskie i zakonne.

- I piątek miesiąca- po Mszy św. o 18.00. wystawienie Najśw. Sakramentu i Nab. do Serca Jezusa.

- I sobota miesiąca - po Mszy św. o godz. 18.00 Nabożeństwo do MB Miedzeńskiej.

- I niedziela miesiąca - po Mszy św. o 11.30. adoracja i zmiana taj. różańca.

8. Zachęcamy do udziału w Drodze Krzyżowej - w piątek o godz. 17.30 i w Gorzkich Żalach - w niedzielę po Mszy św. o godz. 11.30.

9. Od Poniedziałku 1.04. Msze św. wieczorne o godz. 18.00.

10. Zauważmy i weźmy tygodnik "Niedziela".