XXVII Niedziela zwykła - 7 X 2018

1. Dziś I niedz. miesiąca Nab. Adoracyjne razem z różańcem po Mszy św. o 17.00.Ofiary z tacy I niedzieli października są przeznaczone na dzieła charytatywne Caritas.

2. Codziennie modlitwa różańcowa po Mszy św. o godz: 17:00. Zachęcamy wszystkich do udziału we Mszy św. i w nabożeństwie różańcowym. Dzieci mogą codziennie po każdym różańcu (oprócz niedziel) zbierać naklejki. Tych zaś, którym trudniej dotrzeć do kościoła, zachęcamy do wspólnej modlitwy różańcowej w kaplicach czy w domach.

3.W czwartek po Mszy św. wieczornej odbędzie się spotkanie Wspólnoty Przyjaciół Oblubieńca. Zapraszamy wszystkich chętnych do codziennego życia Pismem Św. i dzielenia Nim we Wspólnocie.

4. Za tydzień w niedzielę przypada XVIII Dzień Papieski pod hasłem „Promieniowanie ojcostwa”. Z tej racji parafialny oddział Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży zaprasza wszystkich parafian i gości do Domu Pielgrzyma, gdzie po Mszach św. o 9:00 i 11:30 będzie można zjeść papieską kremówkę i wypić kawę lub herbatę. Będzie to okazja do spotkania w miłej atmosferze i rozmów. Kto zechce będzie mógł złożyć dobrowolną ofiarę na rzecz młodzieży. Po każdej Mszy Świętej przed kościołem będzie prowadzona zbiórka do puszek na rzecz Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, która wspiera edukację dzieci i młodzieży pochodzących z rodzin ubogich.

5. Za tydzień w niedzielę po Mszy św. o 11.30. zapraszamy na spotkanie zelatorki KŻR z naszej Parafii. Spotkanie odbędzie się w kościele, prosimy o przygotowanie list osób należących do Kółek Różańcowych w poszczególnych miejscowościach.

6. Kartki wypominkowe zostały wyłożone na stoliku przy wyjściu z kościoła. Prosimy o wyraźne ich wypełnienie i podanie adresu osób wypełniających. Według adresu będą one czytane w czasie listopadowego różańca za polecanych w wypominkach zmarłych. Oprócz listopadowego różańca i czytania wypominkowych kartek, przez cały rok, w każdą pierwszą niedzielę miesiąca, będzie sprawowana Msza św. w ich intencji. Wypominki za zmarłych przyjmujemy w kancelarii i w zakrystii.

7. Zauważmy i weźmy tygodnik katolicki "Niedziela". Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę.