XXV Niedziela zwykła - 23 IX 2018

1. W czwartek – 27.09. po Mszy św. wieczornej odbędzie się kolejne spotkanie Wspólnoty Przyjaciół Oblubieńca. Zapraszamy wszystkich chętnych do codziennego życia Pismem Św. i dzielenia nim we Wspólnocie. Zapraszamy do udziału w cotygodniowych spotkaniach.

2. W przyszłą niedzielę 30 września po Mszy św. o godz. 11.30 odbędzie sięspotkanie organizacyjne rodziców i ich dzieci z klas trzecich, które mają przystąpić do I Komunii św.  W każdą ostatnią niedzielę miesiąca Msza św. o 11.30. będzie z kazaniem do dzieci, a po Mszy św. będzie spotkanie dla dzieci klas III.

3. Uczniowie klasy ósmej uczący się poza SP Miedzna, jeśli chcą wiosną przystąpić w naszej parafii do sakramentu bierzmowania powinni odebrać z zakrystii "Zgłoszenie kandydata" i zwrócić je wypełnione do końca miesiąca. Najbliższe spotkanie kandydatów do bierzmowania odbędzie się 1 października.

4. Za tydzień w niedzielę 30.09. homilie wygłosi i zbierze ofiary na tacę Ks. Krzysztof Pazio, pracujący w Kamerunie. W miarę naszych możliwości wesprzyjmy jego misyjną pracę modlitwą i naszymi ofiarami.

6. Jeszcze w tę niedzielę można zapisać się na nabycie Obrazów MB Miedzeńskiej. Mały Obraz - 50 zł można zakupić w zakrystii. Średni Obraz - 100 zł. i duży Obraz 200 zł są możliwe do zakupienia na zapisy. Listy zapisów są przy prezentowanych Obrazach.

7. Dziękujemy za dzisiejsze ofiary na tacę. Zauważmy i weźmy tygodnik "Niedziela". W tym numerze artykuł ks. Piotra o Uroczystościach odpustowych w Miedznie.