XXIII Niedziela Zwykła - 9 IX 2018

1. W dzisiejszą niedzielę 9.09. przeżywamy Uroczystość Odpustową Narodzenia NMP. Główna Msza Święta o godzinie 12:00. Przewodniczył jej będzie i Słowo Boże wygłosiJ.E. Ks. Bp. Senior Antonii Dydycz.. Zachęcamy do uczczenia naszej Miedzeńskiej MB Pocieszenia przez spotkanie w Komunii Świętej Jej Syna Chrystusa, wtedy ten dzień będzie w pełni Świętem Rodziny Kościoła.

Dziękujemy Wszystkim zaangażowanym w przygotowanie tej Odpustowej Uroczystości. Bóg zapłać Paniom, które upiekły ciasto dla pielgrzymów.

2. Dziękujemy naszym Parafianom, którzy przyjęli do swoich domów Pielgrzymów idących z Drohiczyna do Loretto. Niech Maryja nasza Patronka za ten czyn miłosierdzia wyprasza Wam potrzebne łaski.

3. Dzisiaj rozpoczynamy VIII Tydzień Wychowania pod hasłem „ W poszukiwaniu drogi”. W tym tygodniu będziemy szczególnie modlili się do MB Miedzeńskiej za rodziców, wychowawców, dzieci i młodzież.

4.W czwartek – 13.09. po Mszy św. wieczornej odbędzie się spotkanie Wspólnoty Przyjaciół Oblubieńca. Zapraszamy wszystkich chętnych do codziennego życia Pismem Świętego i dzielenia nim we Wspólnocie. Zapraszamy wszystkich chętnych, nie tylko te osoby, które uczestniczyły w Seminarium Odnowy Wiary.

6. Dziękujemy za dzisiejsze ofiary na tacę. Zauważmy i weźmy tygodnik "Niedziela".