XXIV Niedziela Zwykła - 16 IX 2018

1. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w przygotowanie Uroczystości Odpustowej. Dziękujemy za przygotowanie pocztów sztandarowych z poszczególnych miejscowości, strażakom, dzieciom sypiącym kwiatki, dorosłym osobom niosącym chorągwie, feretrony. Dziękujemy za upieczenie ciast, dzięki którym mogliśmy ugościć pielgrzymów. Byli bardzo wdzięczni.

2. Dziękujemy wszystkim mieszkańcom Woli Orzeszowskiej, Wrotnowa i Międzylesia zaangażowanym w przyjęcie pielgrzymów idących do Loretto. Dziękujemy mieszkańcom Miedzny za przyjęcie pielgrzymów do swoich domów.

3. Dziękujemy mieszkańcom Międzylesia, na czele z Panem Sołtysem, za przygotowanie wieńca dożynkowego i reprezentowanie nas w Sadownym na Diecezjanych dożynkach. Gratulujemy otrzymania nagrody.

4. W tym tygodniu :

- we wtorek 18.09. Święto św. Stanisława Kostki - Patrona Polski i młodzieży, zapraszamy na wspólną modlitwę w tych intencjach.

- w piątek 21.09. Święto św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty.

5. Można zapisać się na nabycie Obrazów MB Miedzeńskiej.

Mały Obraz - 50 zł można zakupić w zakrystii. Średni Obraz - 100 zł. i duży Obraz 200 zł są możliwe do zakupienia na zapisy. Listy zapisów są przy prezentowanych Obrazach.

6. Dziękujemy za dzisiejsze ofiary na tacę. Przed kościołem do puszek zbieramy ofiary na Centrum Informacji Diecezji Drohiczyńskiej. Zauważmy i weźmy tygodnik "Niedziela"

Najnowsze zdjęcie

Msze Święte

Niedziele i święta:
900, 1130, 1700
1015 - kaplica w Wólce Miedzyńskiej
1430 - kaplica w Międzylesiu
 
Dni powszednie:
700, 1700,
(700, 1800
w sezonie wiosenno-letnim).

 

Kontakt

Parafia Rzymskokatolicka
p.w. Zwiastowania NMP
ul. Kościelna 1
07-106 Miedzna
tel.: +48256918347
email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Copyright © Parafia ZNMP w Miedznie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Oparte o Joomla!, Afterburner i JoomGallery.