22 VII 2017

1. W dniach 23 - 27.07.2018 w naszej Parafii będą trwały półkolonie wakacyjne dla dzieci i młodzieży. Początek w Domu Pielgrzyma o 10:00.

 

2. Za tydzień w niedzielę 29.07. po każdej  Mszy św. błogosławieństwo kierowców i poświęcenie pojazdów.  Będziemy dziękować i prosić o szczęśliwą drogę i bezpieczną podróż. Każdy też będzie mógł w tym dniu wziąć udział w akcji organizowanej przez MIVA Polska –  Akcji św. Krzysztof – „ podaruj 1 grosz za 1 km jazdy bez wypadku na misyjne środki transportu jako Twoje podziękowanie za bezpieczne podróże” i złożyć swoją ofiarę do puszki na ten cel. Misjonarze polscy dzięki tej akcji otrzymują do krajów misyjnych środki transportu. Liczymy na wsparcie tego celu.

3. We środę Święto Św. Jakuba Apostoła.

4. We czwartek wspomnienie św. Anny i Joachima – dziadków Pana Jezusa. Jest to Dzień Wdzięczności ludziom starszym i dziadkom. Pamiętajmy o Nich w modlitwie.

5. Zbliża się czas wyruszenia 28 Drohiczyńskiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę, która z Węgrowa wyruszy 2 sierpnia po Mszy św. o godz. 9.00. Zachęcamy do wzięcia udziału w tych „rekolekcjach w drodze”, a jeśli kto nie może podjąć się tego wysiłku, może uczestniczyć, wzorem lat ubiegłych jako pielgrzym duchowy. Zapisy na pielgrzymkę na starej plebanii w Węgrowie od czwartku 26 lipca w godz.9.00 -10.00 i 16.00 -18.00.

6. 2.08. we czwartek ok 18.15. przyjdą do nas na nocleg pielgrzymi Białostockiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę -ok 300 osób . Przyjmijmy ich jak co roku do swoich domów. O 21.00. zapraszamy na wspólny Apel Jasnogórski. 3.08. w piątek o godz. 7.00. Msza św. z pielgrzymami. W sobotę 4.08. gościć będziemy rowerową pielgrzymkę na Jasną Górę.

7. Wydział Duszpasterstwa Rodzin Diecezji Drohiczyńskiej i Parafia Trójcy Przenajświętszej w Prostyni  dn. 29 lipca 2018 r. – organizują diecezjalną Pielgrzymkę małżeństw i rodzin do sanktuarium Trójcy Świętej i św. Anny do Prostyni. (Szczegóły na plakatach).

8. Dziękujemy za dzisiejsze ofiary na tacę, zauważmy i weźmy tygodnik "Niedziela".

1. W dniach 23 - 27.07.2018 w naszej Parafii będą trwały półkolonie wakacyjne dla dzieci i młodzieży. Początek w Domu Pielgrzyma o 10:00.

 

2. Za tydzień w niedzielę 29.07. po każdej  Mszy św. błogosławieństwo kierowców i poświęcenie pojazdów.  Będziemy dziękować i prosić o szczęśliwą drogę i bezpieczną podróż. Każdy też będzie mógł w tym dniu wziąć udział w akcji organizowanej przez MIVA Polska –  Akcji św. Krzysztof – „ podaruj 1 grosz za 1 km jazdy bez wypadku na misyjne środki transportu jako Twoje podziękowanie za bezpieczne podróże” i złożyć swoją ofiarę do puszki na ten cel. Misjonarze polscy dzięki tej akcji otrzymują do krajów misyjnych środki transportu. Liczymy na wsparcie tego celu.

 

3. We środę Święto Św. Jakuba Apostoła.

 

4. We czwartek wspomnienie św. Anny i Joachima – dziadków Pana Jezusa. Jest to Dzień Wdzięczności ludziom starszym i dziadkom. Pamiętajmy o Nich w modlitwie.

 

5. Zbliża się czas wyruszenia 28 Drohiczyńskiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę, która z Węgrowa wyruszy 2 sierpnia po Mszy św. o godz. 9.00. Zachęcamy do wzięcia udziału w tych „rekolekcjach w drodze”, a jeśli kto nie może podjąć się tego wysiłku, może uczestniczyć, wzorem lat ubiegłych jako pielgrzym duchowy. Zapisy na pielgrzymkę na starej plebanii w Węgrowie od czwartku 26 lipca w godz.9.00 -10.00 i 16.00 -18.00. 

 

6. 2.08. we czwartek ok 18.15. przyjdą do nas na nocleg pielgrzymi Białostockiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę -ok 300 osób . Przyjmijmy ich jak co roku do swoich domów. O 21.00. zapraszamy na wspólny Apel Jasnogórski. 3.08. w piątek o godz. 7.00. Msza św. z pielgrzymami. W sobotę 4.08. gościć będziemy rowerową pielgrzymkę na Jasną Górę.

 

7. Wydział Duszpasterstwa Rodzin Diecezji Drohiczyńskiej i Parafia Trójcy Przenajświętszej w Prostyni  dn. 29 lipca 2018 r. – organizują diecezjalną Pielgrzymkę małżeństw i rodzin do sanktuarium Trójcy Świętej i św. Anny do Prostyni. (Szczegóły na plakatach).

 

8. Dziękujemy za dzisiejsze ofiary na tacę, zauważmy i weźmy tygodnik "Niedziela".

Najnowsze zdjęcie

Msze Święte

Niedziele i święta:
900, 1130, 1700
1015 - kaplica w Wólce Miedzyńskiej
1430 - kaplica w Międzylesiu
 
Dni powszednie:
700, 1700,
(700, 1800
w sezonie wiosenno-letnim).

 

Kontakt

Parafia Rzymskokatolicka
p.w. Zwiastowania NMP
ul. Kościelna 1
07-106 Miedzna
tel.: +48256918347
email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Copyright © Parafia ZNMP w Miedznie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Oparte o Joomla!, Afterburner i JoomGallery.