1 VII 2018

1. Dziękujemy Ks. Emilowi Skoblowi, wikariuszowi z Węgrowa za wygłoszoną homilię zachęcającą nas do uczestnictwa w Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę. Przypominającą że całe życie człowieka jest pielgrzymowaniem do Boga Ojca.

Dziś I Niedziela miesiąca po Mszy św. o 11.30. wystawienie Najświętszego Sakramentu, adoracja i zmiana tajemnic Różańca.

2. W tym tygodniu wypada:

- I czwartek miesiąca- po Mszy św. o 18.00. wystawienie Najśw. Sakramentu i modlitwy o powołania kapłańskie i zakonne.

- I piątek miesiąca- po Mszy św. o 18.00. wystawienie Najśw. Sakramentu i Nab. do Serca Jezusa.

- I sobota miesiąca- Nabożeństwo do MB Miedzeńskiej. Kolejne z cyklu miedzeńskich nabożeństw różańcowych. Tytułem II taj. Różańca - Nawiedzenie św. Elżbiety. Początek modlitwy o godz. 18.00 przy kaplicy objawienia Maryi, później procesja różańcowa do Sanktuarium, gdzie będzie adoracja Najświętszego Sakramentu i możliwość spowiedzi. Na zakończenie będzie sprawowana Msza św. w intencjach obecnych na nabożeństwie i tych złożonych do skrzynki przy wyjściu z kościoła. Prosimy aby obraz nieśli Mieszkańcy Poszewki. ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W TEJ MODLITWIE.

3. W najbliższą niedzielę - 8.07.- od godz. 14.00. w Miedznie rozpocznie się festyn " Uczta Pierogowa". Do udziału zaprasza Stowarzyszenie Skarbiec. W programie: PIEROGI, konkursy rodzinne, występy dzieci i młodzieży. Szczegóły na plakatach.

4. Msza św. w Międzylesiu za tydzień o godz. 13.00.

5. Podobnie jak w minionym roku nasza Parafia organizuje w terminie od 23 - 27.07.2018 półkolonie wakacyjne dla dzieci i młodzieży z terenu naszej parafii. W programie naszych zajęć chcemy szczególnie uwzględnić przypadającą w tym roku setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Pragniemy zorganizować dla uczestników półkolonii wycieczkę nadnarwiańskim szlakiem Chwały Oręża Polskiego. Dzieci i młodzież poznają heroizm i waleczność obrońców naszej Ojczyzny. Karty zgłoszeniowe na półkolonie można odbierać od Księdza Piotra. Dziś ostatni dzień składania kart.

6. Dziękujemy za dzisiejsze ofiary na tacę przeznaczone na cele diecezjalne. Zauważmy i weźmy tygodnik "Niedziela".

Najnowsze zdjęcie

Msze Święte

Niedziele i święta:
900, 1130, 1700
1015 - kaplica w Wólce Miedzyńskiej
1430 - kaplica w Międzylesiu
 
Dni powszednie:
700, 1700,
(700, 1800
w sezonie wiosenno-letnim).

 

Kontakt

Parafia Rzymskokatolicka
p.w. Zwiastowania NMP
ul. Kościelna 1
07-106 Miedzna
tel.: +48256918347
email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Copyright © Parafia ZNMP w Miedznie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Oparte o Joomla!, Afterburner i JoomGallery.