17 VI 2018

1. Zachęcamy do codziennej wspólnej modlitwy do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

2. Zbliża się koniec roku katechetycznego i szkolnego. Przypominamy dzieciom, młodzieży i rodzicom, że każde dzieło, aby przyniosło dobre owoce, aby było dobrze zakończone, powinno być ofiarowane Panu Bogu. W piątek, 22 czerwca podczas Mszy Świętej o godz. 8:00 podziękujemy dobremu Bogu za wszystkie otrzymane dary i łaski w ciągu tego czasu pracy i nauki oraz poprosimy o bezpieczne i szczęśliwe wakacje. Zapraszamy na tę liturgię przedstawicieli władz, dzieci, młodzież, rodziców, nauczycieli i wychowawców.Zachęcamy na zakończenie roku szkolnego do spowiedzi św. i Komunii św.

3. Podobnie jak w minionym roku nasza Parafia organizuje w terminie od 23 do 27.07.2018 półkolonie wakacyjne dla dzieci i młodzieży z terenu naszej parafii. W ramach półkolonii chcemy zapewnić uczestnikom dużą liczbę atrakcji, a w programie naszych zajęć szczególnie uwzględnić przypadającą w tym roku setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Pragniemy zorganizować dla uczestników półkolonii wycieczkę nadnarwiańskim szlakiem Chwały Oręża Polskiego. Dzieci i młodzież poznają heroizm i waleczność obrońców naszej Ojczyzny. Dla uczestników półkolonii będzie to niezwykle ciekawa lekcja patriotyzmu.

Karty zgłoszeniowe na półkolonie można odbierać od Księdza Piotra. Zgłoszenia są przyjmowane są do 1 lipca lub do wyczerpania limitu miejsc.

4. We wtorek o godz 18.00. w naszym Sanktuarium będzie odprawiona Msza św. dziękczynna za Nawiedzenie Obrazu Chrystusa Miłosiernego Rodzin mieszkających przy ul. Węgrowskiej, ul. Sokołowskiej i ul. 1000-lecia.

5. W niedzielę za tydzień 24.06 o godz. 12.00. pod przewodnictwem Ks. dr Roberta Grzybowskiego Diecezjalnego Duszpasterza Nauczycieli , będziemy dziękowali w naszym Sanktuarium za koronację Cudownego Wizerunku Matki Bożej, Pocieszycielki strapionych. Zapraszamy na tę Mszę św. przedstawicieli władz, poczty sztandarowe. Prosimy aby w procesji po Mszy św. wzięły udział feretrony, chorągwie, aby dzieci sypały kwiatki, aby było jak na Boże Ciało. Dziękujmy Maryi za obecność i pocieszenie. W tym dniu nie ma Mszy św. w Kaplicach.

Ta uroczystość połączona będzie z Diecezjalną Pielgrzymką Nauczycieli i Wychowawców. Program:

10.00 – Spotkanie i konferencja w kościele

12.00 – Msza św. pod przewodnictwem i z homilią ks. dr. Roberta Grzybowskiego

13.00 – kawa i spotkanie w Domu Pielgrzym

Prosimy jak co roku Panie z naszej parafii ,szczególnie pracujące w szkołach o upieczenie ciast przyniesienie ich w niedzielę rano do Domu Pielgrzyma, abyśmy mogli nimi poczęstować nauczycieli gości. Zapraszamy też nauczycieli naszych szkół na Mszę św. i spotkanie do Domu Pielgrzyma. Poczujmy się gospodarzami tego spotkania.

6. Dziękujemy za dzisiejsze ofiary na tacę, zauważmy i weźmy tygodnik "Niedziela".

Najnowsze zdjęcie

Msze Święte

Niedziele i święta:
900, 1130, 1700
1015 - kaplica w Wólce Miedzyńskiej
1430 - kaplica w Międzylesiu
 
Dni powszednie:
700, 1700,
(700, 1800
w sezonie wiosenno-letnim).

 

Kontakt

Parafia Rzymskokatolicka
p.w. Zwiastowania NMP
ul. Kościelna 1
07-106 Miedzna
tel.: +48256918347
email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Copyright © Parafia ZNMP w Miedznie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Oparte o Joomla!, Afterburner i JoomGallery.