10 VI 2018

1. Dziękujemy paniom z Akcji Katolickiej i Lektorom ze Służby Liturgicznej za reprezentowanie naszej Parafii w sobotę w Drohiczynie na uroczystości związanej z 19 r. pobytu Jana Pawła II w Drohiczynie.

Dzisiaj w ramach obchodów parafialnych pod krzyżem Papieskim, odprawimy po Mszy św. o 11.30. Nabożeństwo Czerwcowe.

2. Informujemy, że weszły w życie, nowe przepisy państwowe dotyczące ochrony danych osobowych i w związku z tym wszelkie dokumenty kancelaryjne będą wydawane wyłącznie osobom zainteresowanym lub tym, którzy mają pełnomocnictwo na piśmie.

3. We środę 13.06. Obraz Chrystusa Miłosiernego kończy nawiedzenie rodzin przy ul. Węgrowskiej a rozpocznie peregrynacje przy ul. Ogrodowej po stronie lewej. Nawiedzi mieszkańców ul. Zwycięstwa, cd. ul Ogrodowej ( lewa strona). Następnie prawa strona ul . Ogrodowej do ul. 3-go Maja, ul Ks. Rybki. Następną ulicą będzie ul. Kościelna.

4. Dziękujemy za dzisiejsze ofiary na tacę, zauważmy i weźmy tygodnik "Niedziela".