3 VI 2018

1.  Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w przygotowanie w naszej parafii Uroczystości Bożego Ciała; przygotowującym ołtarze i uczestniczącym w Mszy św. i procesji Eucharystycznej. Dziękujemy uczestnikom wczorajszego Nabożeństwa Miedzeńskiego ku czci MB Pocieszenia.                                                                                                

2. Dziś   I niedziela miesiąca adoracja Najśw. Sakramentu i nab. czerwcowe z procesją po Mszy św. o 11.30. Dziś  przed kościołem jest organizowana ogólnopolska zbiórka do puszek na Świątynię Opatrzności Bożej w Warszawie.

3.   Do czwartku 7.06. ( pierwszy miesiąca)będziemy obchodzić Oktawę Uroczystości Bożego Ciała z procesją Eucharystyczną po Mszy św. o 18.00. We czwartek poświęcenie ziół i kwiatów.

4.   Do czwartku również 7.06. zbieramy od dzieci karty z naklejonymi obrazkami uczestnictwa w Nab. Majowych. We czwartek na zakończenie Oktawy Bożego Ciała spośród tych którzy mają powyżej 20 obrazków rozlosujemy nagrodę - smartfon. Pozostałe osoby otrzymają drobne upominki.

5.   W 8.06. piątek Uroczystość Najśw. Serca Pana Jezusa.Za odmówienie aktu wynagrodzenia przed Najśw. Sakramentem można uzyskać odpust zupełny. Z tej racji Uroczystości nie obowiązują przepisy postne.

6. 9.06. – w sobotę od godz.10.00 w Drohiczynie będą uroczystości związane z 19 r. pobytu Jana Pawła II w Drohiczynie  pod przewodnictwem Biskupa Drohiczyńskiego Tadeusza Pikusa pod nazwą Diecezjalna Wspólnota Wspólnot. Wezmą w niej udział wspólnoty duszpasterskie z całej diecezji. 10.06. w niedzielę w naszej Parafii pod krzyżem Papieskim, odprawimy po Mszy św. o 11.30. Nabożeństwo Czerwcowe.

7.   W sobotę będziemy wspominać Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny.

8.    Dziękujemy Panom, którzy uporządkowali krzewy przy kościele, plebanii i na cmentarzu. Bóg zapłać.

9.   Dziękujemy za dzisiejsze ofiary na tacę, zauważmy i weźmy tygodnik "Niedziela".

Najnowsze zdjęcie

Msze Święte

Niedziele i święta:
900, 1130, 1700
1015 - kaplica w Wólce Miedzyńskiej
1430 - kaplica w Międzylesiu
 
Dni powszednie:
700, 1700,
(700, 1800
w sezonie wiosenno-letnim).

 

Kontakt

Parafia Rzymskokatolicka
p.w. Zwiastowania NMP
ul. Kościelna 1
07-106 Miedzna
tel.: +48256918347
email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Copyright © Parafia ZNMP w Miedznie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Oparte o Joomla!, Afterburner i JoomGallery.