IV Niedziela Wielkanocna - 22 IV 2018

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE IV Niedz. Wielkanocna 22.04.2018.

1.     Dzisiejsza Niedziela jest  Niedzielą Dobrego Pasterza i rozpoczyna w Kościele Tydzień Modlitw o Powołania Kapłańskie i Zakonne. Za tydzień gościć będziemy przedstawiciela naszego WSD w Drohiczynie, który wygłosi homilie i zbierze ofiary na wsparcie tej Uczelni.

2.     Rodziców dzieci kl. III zapraszamy we wtorek 24.04.18. do Domu Pielgrzyma, gdzie o godz. 19.00. odbędzie się przymierzanie i zakup ubrań pierwszokomunijnych.

3.    We czwartek o godz. 18.45. kolejne spotkanie Seminarium Odnowy Wiary. We czwartek będzie jeszcze możliwość zapisania się do uczestnictwa w spotkaniach nowych osób.

4.      Za tydzień Msza św. o 11.30. z kazaniem dla dzieci. Po Mszy św. spotkanie przygotowujących się do I Komunii św. dzieci kl. III. i ich rodziców.

5.      Od pierwszej soboty maja rozpoczniemy cykl miedzeńskich nabożeństw różańcowych. Początek modlitwy będzie o godz. 18.00. przy kaplicy objawienia Maryi, później procesja różańcowa do Sanktuarium, gdzie będzie adoracja Najświętszego Sakramentu i możliwość spowiedzi. Na zakończenie będzie sprawowana Msza św. w intencjach obecnych na nabożeństwie i tych złożonych do skrzynki przy wyjściu z kościoła. ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W TEJ MODLITWIE.

6.     Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary na tacę, zauważmy i weźmy tygodnik "Niedziela".