III Niedziela Wielkiego Postu - 4 III 2018

III Niedz. W. Postu r B. 4.03.2018.

1.     Dziś I niedziela miesiąca, po Mszy św. o 11.30. adoracja Najśw. Sakramentu, Gorzkie Żale i zmiana taj. różańcowych.

2.     Rozpoczyna sie czas spowiedzi wielkopostnej w innych parafiach. W związku z tym Msze św. wieczorne w poniedziałek i we wtorek będą o godz. 16.00.

3.     Parafialny oddział KSM rozprowadza przed kościołem karty z życzeniami wielkanocnymi. Z racji świąt przekażmy życzenia tym naszym bliskim z którymi nie możemy się spotkać osobiście i zatroszczmy się, aby życzenia i karty, które wysyłamy wskazywały na chrześcijański charakter Świąt Wielkanocnych i przypominały o Zmartwychwstaniu Chrystusa.

4.  W czwartek 8.03. Dzień Kobiet. Zapraszamy do wspólnej modlitwy w intencjach wszystkich kobiet naszej wspólnoty.

5.  W piątek rozpoczynamy nasze rekolekcje wielkopostne. Prowadził je będzie ks. dr Tomasz Czarnocki - Oficjał Sądu Diecezji Siedleckiej .

Porządek rekolekcji: ZAUWAŻMY GODZINY MSZY ŚW.

Piątek 09.03.2018.

godz.   9.00. Msza św. z homilią dla dorosłych.

godz. 10.30. Msza św. w kaplicy w Wólce Miedzyńskiej.

godz. 12.00. Msza św. z homilią dla dzieci i młodzieży.

godz. 16.30. Droga Krzyżowa.

godz. 17.00. Msza św. z homilią dla dorosłych.

Sobota 10.03.2018.

godz.   9.00. Msza św. z homilią dla dorosłych.

godz. 10.30. Msza św. w kaplicy w Międzylesiu.

godz. 12.00. Msza św. z homilią dla dzieci i młodzieży. Szczególnie zapraszamy dzieci kl. III, będzie to spotkanie w programie kolejnego miesiąca przygotowań do I Komunii św.

godz. 16.30. Nabożeństwo do MB Miedzeńskiej .

godz. 17.00. Msza św. z homilią dla dorosłych.

6.   W niedzielę zakończenie rekolekcji, porządek Mszy św. jak w każdą niedzielę. Ofiary składane w tym dniu na tacę przeznaczone są do dyspozycji Ks. Rekolekcjonisty. Za udział w rekolekcjach można uzyskać odpust zupełny. Korzystajmy z Sakramentów Pokuty i Eucharystii byśmy pozostawali gotowi na spotkanie ze Zmartwychwstałym Chrystusem.

5. Dziękujemy za dzisiejsze ofiary na tacę, zauważmy i weźmy tygodnik "Niedziela".