VI Niedziela - 11 II 2018

Ogłoszenia Parafialne VI Niedziela Zw. r B.               11.02.2018.

1.     Dziś   11 lutego przypada 25 Światowy Dzień Chorego. Objęliśmy modlitwą chorych naszej wspólnoty, wypraszając dla nich opiekę Matki Bożej Miedzeńskiej i potrzebne łaski zdrowia i ulgi w cierpieniu. Po Mszy św. o godz. 11.30. będzie możliwość przyjęcia Sakramentu Namaszczenia Chorych

2.       Również dziś rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu pod hasłem „Trzeźwość egzaminem z wolności”. Zachęcamy do przeżywania ostatnich dni karnawału w trzeźwości i robienia postanowień abstynenckich na Wielki Post.

3.        Początek Wielkiego Postu mobilizuje nas do postawy nawrócenia. Nabożeństwo z posypaniem głów popiołem we Środę Popielcową na Mszach św. o godz. 9.00. i 17.00. Tego dnia obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych i post.

4.      Od Środy Popielcowej do I niedz. Wielkiego Postu będą dni modlitw o ducha pokuty.

5.       Odpust zupełny w Wielkim Poście możemy uzyskać za udział w rekolekcjach, w Drodze Krzyżowej - w piątek o godz. 16.30. po niej Msza św. i w Gorzkich Żalach - w niedzielę po Mszy św. o godz. 11.30. Zapraszamy do udziału w tych nabożeństwach.

13.      Dziękujemy za dzisiejsze ofiary na tacę, zauważmy i weźmy tygodnik "Niedziela", przyjmujemy wpłaty (65 zł.) na pierwszy kwartał " Niedzieli".