II Niedziela w ciągu roku - 14 I 2018

Ogłoszenia duszpasterskie – II NIEDZ. ZWYKŁA – 14.01.2018.

1.     W uroczystość Objawienia Pańskiego rozpoczął się w kościele Rok Świętego Stanisława Kostki, patrona dzieci i młodzieży, patrona Polski.

2.     W dzisiejszą niedzielę obchodzimy 104 Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy. Modlimy się w sposób szczególny za Polaków na emigracji oraz tych, którzy przybyli do naszego kraju zza wschodniej granicy oraz migrantów i uchodźców na całym świecie .

3.     W środę, 17.01. będzie obchodzony w kościele XXI  Dzień Judaizmu, a od czwartku – 18.01. Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan pod hasłem: „Prawica Twoja wsławiła się mocą”.

4.     Wizyta duszpasterska zwana „kolędą” w tym tygodniu:                                                                        

ŚRODA . 17.01.      od   9:00   jeden ks. – Miedzna ul. Zwycięstwa. i od godz. 18.00. OśrodekZdrowia.                                                                                                                                          

CZWARTEK 18.01.   od  9:00 jeden ks. – Miedzna ul. Sienkiewicza.     

PIĄTEK 19.01. od  9:00  jeden ks. – Miedzna ul. Plac Wolności i ul. Bednarska i ul. Przechodnia i ul. Sowińskiego.                                                                                                                                    

SOBOTA 20.01.    od 9.00. jeden ks. - Miedzna ul.   Orzeszowska.

5.   W ramach półkolonii zimowych organizowanych w Domu Pielgrzyma od 22.01.- 27.01.                             (II tydzień ferii) odbędą sie zajęcia różne.   Szczegółowy plan w gablocie ogłoszeń.                                                                                                                               W Piątek organizowany jest jednodniowy wyjazd do Warszawy . Jego uczestnicy odwiedzą Muzeum Ks. Jerzego Popiełuszki oraz Centrum Pieniądza Narodowego Banku Polskiego oraz inne atrakcje. Koszt wyjazdu to 10 zł. Zapisy u ks. Piotra. Są jeszcze wolne miejsca.                                                                                                                                             

6.   Zachęcamy wszystkich do przekazywania 1% podatku na duszpasterstwo młodzieży naszej parafii. Szczegółowa instrukcja jak dokonać tego odpisu znajduje się na stronie internetowej naszej parafii www.sanktuarium-miedzna.pl do odwiedzania której serdecznie zapraszamy. Pieniądze pozyskane z odpisów podatkowych będą przekazane na dofinansowanie wyjazdów dla młodzieży z naszej parafii.

7.   Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary na tacę. Zauważmy i weźmy tygodnik „Niedziela”.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   

Najnowsze zdjęcie

Msze Święte

Niedziele i święta:
900, 1130, 1700
1015 - kaplica w Wólce Miedzyńskiej
1430 - kaplica w Międzylesiu
 
Dni powszednie:
700, 1700,
(700, 1800
w sezonie wiosenno-letnim).

 

Kontakt

Parafia Rzymskokatolicka
p.w. Zwiastowania NMP
ul. Kościelna 1
07-106 Miedzna
tel.: +48256918347
email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Copyright © Parafia ZNMP w Miedznie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Oparte o Joomla!, Afterburner i JoomGallery.