III Niedziela w ciągu roku - 21 I 2018

Ogłoszenia Duszpasterskie III Niedz. zw. r B.   21.01.2018.

1.         Trwa Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan pod hasłem: „Prawica Twoja wsławiła się mocą”.

2.         Wizyta duszpasterska zwana „kolędą” w tym tygodniu:                                                                        

PONIEDZIAŁEK . 22.01. od   8.30.   jeden ks. – Miedzna ul. Ogrodowa ( początek od str.Żeleźnik)                                                                                                                                                                                                          

WTOREK             23.01. od   8.30.   jeden ks. – Miedzna ul. Żurawia, Kościuszki, Kredytowa.                                                                                                    

ŚRODA               24.01.  od   8.30.   jeden ks. – Miedzna ul.   Napoleona (początek od str. Wrzosek) 

                                                                                                                        

CZWARTEK       25.01.   od 8.30.   jeden ks. - Miedzna ul.   3 maja, ul. Ks. Teofila Rybki.                                                              

Kto z różnych powodów nie mógł przyjąć kapłana po kolędzie w terminie wyznaczonym, może w zakrystii zgłosić chęć przyjęcia księdza i uzgodnić indywidualny termin wizyty duszpasterskiej. 

3.      W ramach półkolonii zimowych organizowanych w Domu Pielgrzyma od 22.01.- 27.01. (II tydzień ferii) odbędą sie różne zajęcia .   Szczegółowy plan w gablocie ogłoszeń. W piątek dzieci i młodzież z naszej parafii udadzą się na wycieczkę do Warszawy. Wyjazd o 8:30 z parkingu przy ul. Orzeszowskiej w Miedznie, powrót około 18:00. Zostało jeszcze kilka wolnych miejsc. Rodzice chcący, aby ich dziecko wyjechało powinni wypełnić zgodę w zakrystii. Koszt wyjazdu to 10 zł. Uczestnicy powinni wziąć ze sobą pieniądze na jedzenie. W sobotę na zakończenie ferii zimowych parafialny oddział KSM zaprasza wszystkie dzieci na bal karnawałowy. Rozpoczęcie o godzinie 11:00 w Domu Pielgrzyma. Wstęp wolny, zachęcamy dzieci do przebrania się. Na balu przewidziany jest słodki poczęstunek.  

4.       Osoby biorące udział w wyjeździe na narty mogą w zakrystii odbierać pamiątkowe zdjęcia. Część zdjęć znajduje się na parafialnej stronie internetowej. Kto z uczestników chciałby otrzymać wszystkie zdjęcia powinien w szkatułce w zakrystii zostawić pendriva.

5.      W następną niedzielę po Mszy św. o godz. 11.30 odbędzie się spotkanie rodziców i ich dzieci z klas III, które mają przystąpić do I Komunii św.  Przypominamy, że w każdą ostatnią niedzielę miesiąca Msza św. o 11.30. będzie z kazaniem do dzieci.

6.      Zachęcamy wszystkich do przekazywania 1% podatku na duszpasterstwo młodzieży naszej parafii. Szczegółowa instrukcja jak dokonać tego odpisu znajduje się na stronie internetowej naszej parafii www.sanktuarium-miedzna.pl

7.       Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary na tacę. Zauważmy i weźmy tygodnik „Niedziela”.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     

Najnowsze zdjęcie

Msze Święte

Niedziele i święta:
900, 1130, 1700
1015 - kaplica w Wólce Miedzyńskiej
1430 - kaplica w Międzylesiu
 
Dni powszednie:
700, 1700,
(700, 1800
w sezonie wiosenno-letnim).

 

Kontakt

Parafia Rzymskokatolicka
p.w. Zwiastowania NMP
ul. Kościelna 1
07-106 Miedzna
tel.: +48256918347
email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Copyright © Parafia ZNMP w Miedznie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Oparte o Joomla!, Afterburner i JoomGallery.