III Niedziela Wielkanocna - 15 IV 2018

Ogłoszenia duszpasterskie – III Niedziela Wielkanocna – 15.04.2018

1.     Dzisiaj w naszym Sanktuarium głosi homilie ks.dr Robert Grzybowski. Są one przygotowaniem do założenia Wspólnoty Przyjaciół Oblubieńca. Początek tej wspólnoty to Seminarium Odnowy Wiary. Jest to cykl 11 spotkań, mających na celu osobiste spotkanie z kochającym Bogiem Ojcem. Adresowane jest do osób powyżej 16 roku życia, zamężnych oraz stanu wolnego, które chcą pogłębić swoją wiarę i podnieść jakość życia duchowego. Spotkania będą odbywać się w czwartki po wieczornej Mszy Św. o 18:45. Usłyszymy za chwilę świadectwa co daje życie we Wspólnocie. Zapraszamy do ożywienia swojej wiary. Rozdajemy ulotki przypominające o tym spotkaniu.

2.     Dzisiaj rozpoczynamy w kościele Tydzień Biblijny. Dzisiaj jest również Narodowy Dzień czytania Pisma św. Zachęcamy do rozważania Słowa Bożego. Przed kościołem młodzież rozdaje do przeczytania i rozważenia fragmenty Pisma Świętego

3.     Przyszła Niedziela jest  Niedzielą Dobrego Pasterza i rozpoczyna w Kościele Tydzień Modlitw o Powołania Kapłańskie i Zakonne.

4.   Gimnazjum w Miedznie i KSM organizują 27.04.18. dla wszystkich grup wiekowych i solistów "Konkurs piosenki i pieśni Patriotycznej". Zgłoszenia do konkursu można dokonywać do 23.04.18. w sekretariacie Gimnazjum.

5.     W piątek 20.04.18. gościć będziemy pieszych pielgrzymów ZHP z Sokołowa Podlaskiego. Msza św. dla harcerzy w tym dniu o godz. 19.00.

6.     Rodziców dzieci kl. III zapraszamy we wtorek 24.04.18. do Domu Pielgrzyma, gdzie o godz. 19.00. odbędzie się przymierzanie i zakup ubrań pierwszokomunijnych.

7.     Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary na tacę, zauważmy i weźmy tygodnik "Niedziela".