Bal karnawałowy KSM w Miedznie

Jak co roku młodzież z parafii Miedzna zrzeszona w Katolickim Stowarzyszeniu Młodzieży zorganizowała w czasie ferii Bal Karnawałowy dla dzieci. Zabawy taneczne i ruchowe miały miejsce w parafialnym Domu Pielgrzyma w poniedziałkowe popołudnie 20 lutego 2017 roku. Członkowie KSM animowali całą kilkugodzinną zabawę przeprowadzając dla najmłodszych różne tańce i konkurencje oraz rozdając słodkie nagrody dla ich uczestników. Na drugiej sali zarówno młodsi jak i starsi mogli miło spędzić czas i się pożywić. Pod koniec balu został wybrany jego król, oraz towarzysząca mu królowa. Korony na głowy pary monarchów włożył ks. proboszcz Jarosław Górski. Dziękujemy wszystkim dzieciom przybyłym na bal i biorącym udział w zabawach, oraz ich rodzicom, dziadkom i opiekunom, a także sponsorom słodkiego poczęstunku. Zdjęcia z balu znajdują się w galerii.

Ks. Piotr Karwowski