Młodzież miedzeńska na Diecezjalnym Dniu Młodzieży w Serpelicach

Dnia 12 września 2014 młodzież z naszej parafii udała się na Diecezjalny Dzień Młodzieży do Serpelic. Hasłem były słowa z Pisma Świętego: „Nauczycielu gdzie mieszkasz, chodźcie a zobaczycie".

Pierwszym punktem była katecheza w kościele konkatedralnym w Sokołowie Podlaskim. Wszyscy byli pod ogromnym wrażeniem wypowiedzianego podczas niej świadectwa pewnego młodego człowieka. Następnie tak jak co roku udaliśmy się z krzyżem na Podlaską Kalwarię do Serpelic.

Głównym punktem dnia młodzieży była Eucharystia sprawowana przez J. E. Ks. Bpa Tadeusza Pikusa. Bardzo głęboko zapadły w nasze serca słowa z jego homilii o krzyżu, na którym nieustannie dokonuje się walka dobra ze złem.

Wyrażamy podziękowanie władzom Gminy Miedzna za udostępnienie autokaru, dzięki czemu duża grupa młodzieży mogła wziąć udział w tym spotkaniu.