Kremówki papieskie nie tylko w Wadowicach...

13 października przeżywaliśmy kolejny Dzień Papieski. Hasło tegorocznego dnia brzmiało Wstańcie, chodźmy! Młodzież z Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży naszej parafii doskonale zrozumiała
to hasło i nie chcąc być biernymi włączyła się w aktywne przeżywanie tego dnia poprzez pieczenie
i sprzedaż kremówek papieskich. W ten sposób młodzieży przybliżyła naszym parafianom i gościom smak kremówek, które niejednokrotnie wspominał nasz papież Jan Paweł II. Dzięki temu miłemu akcentowi wiele osób będzie mile wspominać Dzień Papieski, a młodzież miała okazję, aby pozyskać środki na wymarzone wakacje i inne działania w ciągu roku.

ks. Bartosz Ojdana