Ministranci na paintballu

Wakacje to znakomity czas na rozluźnienie się i oddanie różnym ciekawym aktywnościom. Dnia 11 czerwca 2019 roku grupa ministrantów wraz z księdzem Piotrem po raz kolejny wyruszyła do Sokołowa Podlaskiego na gry paintballowe. Rozgrywki trwały ponad pięć godzin. Skorzystaliśmy z różnych scenariuszy rozgrywki, były to m.in.: dead match, zdobywanie flagi, obrona twierdzy, dwie flagi, obrona okopów, bomba, czy też VIP. Zapał i chęci uczestników były tak wielkie, że przeszkodą nie był nawet padający przez chwilę deszcz. Wyjazd był okazją do ćwiczenia koncentracji, celności, odwagi, precyzji, kondycji, strategii, oraz integracji grupy i spędzenia wspólnie czasu na aktywności fizycznej.