Wigilia i kolędowanie KSM

22 grudnia 2013 roku miała miejsce wigilia Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży. Członkowie oddziału przygotowali tradycyjne dania wigilijne. Spotkanie rozpoczęło się wspólną modlitwą, odczytaniem fragmentu Pisma Świętego, głos zagrał ks. proboszcz kan. Andrzej Oleszczuk, który podziękował młodzieży za włączanie się w życie parafii. Następnie dzieliliśmy się opłatkiem i składaliśmy sobie życzenia indywidualnie. Nie zabrakło wspólnego śpiewania kolęd.

Podczas świąt nasz oddział odwiedzał domy z kolędą. Jako pamiątkę zostawialiśmy specjalne zaprojektowane i wykonane przez nas kartki z wizerunkiem Świętej rodziny. Wszystkim, którzy przyjęli kolędników serdecznie dziękujemy.