Wspomnienie św. Stanisława Kostki

18 września w liturgii Kościoła wspominaliśmy niezwykłą postać św. Stanisława Kostkę – patrona Polski oraz dzieci i młodzieży. Na Mszę św. oraz spotkanie modlitewne o Św. Stanisławie, przygotowane przez parafialny oddział KSM, zaproszoni zostali ministranci, schola, rodzice, nauczyciele, wychowawcy. Przed cudownym obrazem naszej Miedzeńskiej Pani polecaliśmy cały rok pracy młodzieżowych grup działających przy parafii, prosiliśmy o łaskę wiary dla nas wszystkich, modlitwą ogarnialiśmy rodziców i wychowawców z racji tygodnia wychowania. Po skończonej modlitwie KSM przygotował poczęstunek dla dzieci w domu pielgrzyma.

Wspomnienie św. Stanisława Kostki