Diecezjalny Dzień Młodzieży

13 września młodzież naszej parafii wzięła udział w Diecezjalnym Dniu Młodzieży Diecezji Drohiczyńskiej, który miał miejsce jak co roku w Serpelicach. Hasłem tego spotkania były słowa papieża Franciszka „Bota fe” – rozpal wiarę wypowiedziane do młodych z całego świata w Rio de Janeiro. Motto to było obecne w katechezie, koncercie ewangelizacyjnym a przede wszystkim homilii Ks. Biskupa Antoniego Dydycza skierowanej do nas. Jako pamiątkę przywieźlismy do naszych domów specjalną świecę i zapałki ze słowami Bota fe. Cieszymy się, że mogliśmy wziąć udział w tym jakże ubogacającym spotkaniu.

Diecezjalny Dzień Młodzieży