Koncert kolęd 6 I 2019

W Święto Trzech Króli 6 stycznia 2019 roku po wieczornej Mszy Świętej  w naszym sanktuarium już po raz drugi miał miejsce koncert kolęd i pastorałek pod nazwą "Kolędować Małemu". Wystąpili w nim artyści niezwykli... niewielcy wzrostem, ale wielcy talentem i odwagą. Wykonawcami były dzieci z przedszkola i szkoły podstawowej oraz młodzież z gimnazjum i szkoły średniej, a także jedna osoba dorosła. Zaśpiewali oni utwory zarówno dawne jak i nowe..., wielu obecnych niektóre z nich usłyszało po raz pierwszy.
Na zakończenie koncery Ksiądz Proboszcz wręczył uczestnikom pamiątkowe dyplomy i nagrody.

"Niezwykłe jest bogactwo kolęd polskich i niepospolite są ich wartości artystyczne. Nie wiem, czy inny kraj może pochwalić się zbiorem, podobnym do tego, który posiada Polska."   Adam Mickiewicz

Zdjęcia wkrótce w galerii