Półkolonie wakacyjne 2018

Podobnie jak w minionym roku Parafia Miedzna organizuje w terminie od 23 do 27 lipca 2018 roku półkolonie wakacyjne dla dzieci i młodzieży z terenu naszej parafii.

W ramach półkolonii chcemy zapewnić uczestnikom dużą liczbę atrakcji, a w programie naszych zajęć szczególnie uwzględnić przypadającą w tym roku setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.

Pragniemy zorganizować dla uczestników półkolonii wycieczkę „nadnarwiańskim szlakiem Chwały Oręża Polskiego”. Dzieci i młodzież poznają heroizm, poświęcenie i waleczność obrońców naszej Ojczyzny Dla uczestników półkolonii będzie to niezwykle ciekawa lekcja patriotyzmu.

Karty zgłoszeniowe na półkolonie można odbierać od Księdza Piotra. Zgłoszenia są przyjmowane do 1 lipca lub do wyczerpania limitu miejsc.

Zachęcam do obejrzenia filmów i zdjęć z półkolonii z minionych wakacji