Pielgrzymka do Sokółki 2018

W "białym tygodniu" dzieci, które w tym roku przyjeły po raz pierwszy Komunię Świętą wraz z swoimi rodzicami oraz paniami wychowawczyniami udały się na dziękczynną pielgrzymkę do Sokółki. Odbyła się ona w Dzień Dziecka - 1 czerwca 2018 roku.

Pierwszym punktem po przybyciu do Sokółki było obejrzenie filmu opowiadającego o Cudzie Eucharystycznym, który wydarzył się w miejscowym kościele pw. Św. Antoniego w 2008 roku. Następnie wszyscy wzięliśmy udział we Mszy Świętej, po której miała miejsce adoracja Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo czerwcowe. Wszyscy mieliśmy niebywała okazję być bardzo blisko Najświętszego Sakramentu i wejść do Kaplicy Wystawienia Cząstki Ciała Pańskiego.

Po modlitwie nadszedł czas na obiad, który miał miejce w jednej z sokólskich restauracji. Kolejną atrakcją był park jurajski, gdzie mogliśmy obejrzeć figury dinozaurów, żyjących miliony lat temu na Ziemi. O prehistorycznych gadach opowiadał nam niezwykły przewodnik. Po ciekawej lekcji dzieci z racji swojego święta miały okazję skorzystać z różnych atrakcji, takich jak: basen z łódkami, kolejka górska, autodrom, trampoliny, park linowy, karuzela, dmuchańce, strzelnica i wiele innych. Wszyscy uczestnicy wycieczki byli bardzo zadowoleni z mile i pożytecznie spędzonego czasu.

tekst: Ks. Piotr Karwowski

zdjęcia: Kinga Mięszała

Najnowsze zdjęcie

Msze Święte

Niedziele i święta:
900, 1130, 1700
1015 - kaplica w Wólce Miedzyńskiej
1430 - kaplica w Międzylesiu
 
Dni powszednie:
700, 1700,
(700, 1800
w sezonie wiosenno-letnim).

 

Kontakt

Parafia Rzymskokatolicka
p.w. Zwiastowania NMP
ul. Kościelna 1
07-106 Miedzna
tel.: +48256918347
email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Copyright © Parafia ZNMP w Miedznie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Oparte o Joomla!, Afterburner i JoomGallery.