Pierwsze miejsce na Parafiadzie

Dnia 12 maja 2018 roku w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Węgrowie odbyła się Regionalna Parafiada Dzieci i Młodzieży pod hasłem „ Sport – Start, Używki –Stop Profilaktyka i Sport grają fair play”.

Z naszej parafii w parafiadzie udział wzięło 33 zawodników ze Szkoły Podstawowej i Gimnazjum. W klasyfikacjii ogólnej nasza parafia zajęła I miejsce. Nasi młodzi zawodnicy zmagali się w następujących dziedzinach: zawody lekkoatletyczne: biegi na 60 m, 100m. , 800m, skok w dal, turniej szachowy, konkurs wiedzy „ Zdrowy styl życia” oraz konkurs plastyczny pod hasłem „Alkohol nie wchodzę w to”. Zawody rozegrano w 3 kategoriach wiekowych z podziałem na chłopców i dziewczęta. Nasi reprezentanci mieli złote,srebrne i brązowe medale prawie w każdej konkurencji.

Nauczycielami – opiekunami reprezentacji byli: pani Bożena Kopania, pani Agnieszka Turemka, pan Dariusz Kozak i pan Waldemar Salach.

Agnieszka Turemka