KSM w Częstochowie

 

Dnia 24 lutego 2018 na Jasnej Górze odbył się ogólnopolski Zjazd Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży. Wśród przybyłych na to wydarzenie znalazła się dziesięcioosobowa reprezentacja naszej parafii.

 

Wszystko rozpoczęło się od spotkania w kaplicy Świętego Józefa, gdzie przybyli pomimo silnych mrozów z najdalszych regionów kraju mogli obejrzeć film TOŻSAMOŚĆ opisujący cierpienia i oddanie życia za przynależność do KSM w czasach reżimu komunistycznego. Następnie miała miejsce Msza Święta w kaplicy Cudownego Obrazu MB Jasnogórskiej.

 

Dzień zakończył się młodzieżową adoracją Najświętszego Sakramentu oraz Apelem Jasnogórskim podczas którego przedstawiciele KSM odmówili akt zawierzenia Stowarzyszenia Matce Chrystusa i Kośćioła oraz Królowej Polski.

 

Przedstawicielom naszej parafii udało się także trafić do ogólnopolskich serwisów informacyjnych, do których linki znajdują się poniżej. Zachęcam do oglądania filmów i zdjęć.

 

Ks. Piotr

 

Materiały wideo o zlocie KSM

 

Najnowsze zdjęcie

Msze Święte

Niedziele i święta:
900, 1130, 1700
1015 - kaplica w Wólce Miedzyńskiej
1430 - kaplica w Międzylesiu
 
Dni powszednie:
700, 1700,
(700, 1800
w sezonie wiosenno-letnim).

 

Kontakt

Parafia Rzymskokatolicka
p.w. Zwiastowania NMP
ul. Kościelna 1
07-106 Miedzna
tel.: +48256918347
email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Copyright © Parafia ZNMP w Miedznie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Oparte o Joomla!, Afterburner i JoomGallery.