Spotkanie opłatkowe szkół Jana Pawła II

Już po raz dziesiąty przedstawiciele szkół niosących imię Papieża Jana Pawła II
i Kardynała Stefana Wyszyńskiego przybyli do Drohiczyna, aby podzielić się opłatkiem z Księdzem Biskupem Tedeuszem Pikusem. Tegoroczne spotkanie odbyło się 9 stycznia 2018 roku i zgromadziło blisko 140 osób z 22 szkół z terenu naszej diecezji.
    Wśród przybyłych jak co roku znalazła się ośmioosobowa delegacja z miedzeńskiego gimnazjum. Reprezentantami Miedzny byli uczniowie wchodzący w skład pocztu sztandarowego Gimnazjum imienia bł. Jana Pawła II oraz nauczyciele: Pani Małgorzata Grzeszczuk i Ksiądz Piotr Karwowski.