Odpust parafialny

Dziewiątego września przeżywaliśmy nasz doroczny odpust parafialny Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. Rozpoczęliśmy świętowanie gromadząc się na Mszy św. przy kaplicy objawień w wigilię odpustu. Uroczystą sumę odpustową odprawił J. E. Ks. Bp Antoni Dydycz. W homilii wezwał nas do zawierzenia Bogu na wzór Matki Najświętszej, ukazywał także trudną sytuację polskiej rodziny oraz liczne problemy, z którymi musimy zmagać się w naszej ojczyźnie. Wizyta ks. biskupa była okazją do podziękowania za ustanowienia ks. proboszcza Andrzeja Oleszczuka kanonikiem.