Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata

W niedzielę 26 listopada 2017 roku wraz z całym Kościołem katolickim obchodziliśmy Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata.
Jest to dzień patronalny organizacji i stowarzyszeń, którym patronuje Chrystus Król: Służby Liturgicznej, Akcji Katolickiej oraz Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży.

Tego dnia podczas Mszy Świętej w katedrze w Drohiczynie nasi parafianie złożyli przyrzeczenia stając się pełnoprawnymi członkami Akcji Katolickiej oraz Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży.
Do Diecezjalnego Instytutu Akcji Katolickiej wstąpiła pani Krystyna Cholewa, zaś do Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży Klaudia Sobolewska oraz Kinga Protaziuk. Złożenie ślubowanie poprzedzone było weekendowymi rekolekcjami w NOE w Drohiczynie, w których uczestniczyło 10 osób z naszego parafialnego oddziału KSM.

ARTYKUŁ I ZDJĘCIA na stronie DD

ARTYKUŁ I ZDJĘCIA na stronie KSM DD