Nowe kierownictwo KSM

Dnia 15 września 2017 roku w parafialnym oddziale Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży odbyły się wybory nowego kierownictwa. W serii głosowań wzięło udział 28 osób. W wyniku głosowania wyłoniono następujący skład władz oddziału:

Prezes: Klaudia Sobolewska
V-prezes: Wiktor Mielańczuk
Skarbnik: Kamila Koper
Sekretarz: Kinga Protaziuk
Z-ca sekretarza: Milena Wycech

Nowowybrani zastąpili dotychczasowe kierownictwo w składzie:

Prezes: Kacper Dybowski
V-prezes: Natalia Kaniuk
Skarbnik: Magda Borkowska
Sekretarz: Kamila Koper

Zwyciężczyni wyborów uzyskała 22 głosy poparcia. Serdecznie dziękujemy ustępującemu kierownictwu za dotychczasowe pełnienie tej funkcji, a nowemu zarządowi życzymy wielu pomysłów oraz realizacji w życiu hasła KSM "przez cnotę, naukę i pracę służyć Bogu i Ojczyźnie - Gotów"!

W naszej parafii 21 października 2017 roku odbędzie się Zjazd Diecezjalny kierownictw parafialnych oddziałów KSM, podczas którego odbędą się wybory uzupełniające do Zarządu Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży Diecezji Drohiczyńskiej oraz Diecezjalnej Komisji Rewizyjnej VII kadencji.