Pielgrzymka do Sokółki 2017

sokolka-med

W poniedziałek 28 maja 2017 roku odbyła się pielgrzymka do Sokółki zorganizowana przez Księdza Piotra Karwowskiego. Wzięły w niej udział dzieci, które w tym roku po raz pierwszy przystąpiły do Komunii Świętej oraz ich rodzice i inni członkowie rodzin. Grupa uczestników liczyła 66 osób.

Pierwszym punktem wyjazdu po przybyciu do Sokółki było obejrzenie filmu opowiadającego o Cudzie Eucharystycznym, który wydarzył się w miejscowym kościele pw. Św. Antoniego w 2008 roku. Następnie wszyscy wzięliśmy udział we Mszy Świętej, po której miała miejsce adoracja Najświętszego Sakramentu i została odśpiewana litania loretańska do Najświętszej Maryji Panny.

Po modlitwach nadszedł czas na obiad, który miał miejce w jednej z sokólskich restauracji. Kolejną atrakcją był park jurajski, gdzie mogliśmy obejrzeć figury dinozaurów, żyjących miliony lat temu na Ziemi. O prehistorycznych gadach opowiadał nam przewodnik, dzięki czemu dowiedzieliśmy się wielu ciekawostek sprzed lat, gdy jeszcze na Ziemi nie żyli ludzie. Po ciekawej lekcji, w tym samym parku dzieci miały okazję skorzystać z różnych atrakcji, takich jak: basen z łódkami, kolejka górska, autodrom, trampoliny, park linowy, karuzela, dmuchańce, czy też strzelnica.

Wszyscy uczestnicy byli bardzo zadowoleni z wyjazdu, gdzyż pogoda była wymarzona, a wszystkie punkty wycieczki niezwykle interesujące i niezapomniane.

Klaudia Sobolewska

Najnowsze zdjęcie

Msze Święte

Niedziele i święta:
900, 1130, 1700
1015 - kaplica w Wólce Miedzyńskiej
1430 - kaplica w Międzylesiu
 
Dni powszednie:
700, 1700,
(700, 1800
w sezonie wiosenno-letnim).

 

Kontakt

Parafia Rzymskokatolicka
p.w. Zwiastowania NMP
ul. Kościelna 1
07-106 Miedzna
tel.: +48256918347
email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Copyright © Parafia ZNMP w Miedznie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Oparte o Joomla!, Afterburner i JoomGallery.