Kolorowa Bitwa

W sezonie wiosennym służba liturgiczna z parafii pw. Zwiastowania NMP w Miedznie wraz z opiekunem Ks. Piotrem Karwowskim planuje uczestniczyć w rozgrywkach paintballowych. Pierwsza z gier paintballowych odbyła się już 6 maja 2017 roku. Młodzież i dzieci świetnie się bawiąc mogła wystrzelać tysiące kolorowych kul zawierających barwnik spożywczy, ćwicząc przy tym swoją koncentrację, spostrzegawczość oraz sprawność ruchową.

Mimo iż paintball jest przez wielu ludzi uważany za niebezpieczny sport, nasza grupa przez kilka godzin bawiła się bardzo dobrze. Była to znakomita odskocznia od gier komputerowych, które w życiu młodych ludzi często doprowadzają do uzależnień. Czas spędzony na świeżym powietrzu oraz w ruchu na pewno pozytywnie wpłynie na rozwój wszystkich uczestników tej gry.

Już niedługo po raz kolejny przebierzemy się w kombinezony w barwach moro oraz chwycimy za markery, aby oddać sie tej jakże ciekawej zabawie.

Najnowsze zdjęcie

Msze Święte

Niedziele i święta:
900, 1130, 1700
1015 - kaplica w Wólce Miedzyńskiej
1430 - kaplica w Międzylesiu
 
Dni powszednie:
700, 1700,
(700, 1800
w sezonie wiosenno-letnim).

 

Kontakt

Parafia Rzymskokatolicka
p.w. Zwiastowania NMP
ul. Kościelna 1
07-106 Miedzna
tel.: +48256918347
email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Copyright © Parafia ZNMP w Miedznie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Oparte o Joomla!, Afterburner i JoomGallery.